12:07 ب.ظ
223
مادر دلسوز
م.ق
۱۳۹۶-۰۲-۲۰ در ۲۱:۱۴ - پاسخ

سلام
همه چیز از روندی شروع شد که منجر به ظلم کردنم به دختر کوچکی به اسم فاطمه زهرا شد. تا اینکه یک بار صدای این دختر را شنیدم که با وجودی که به من حرفی نمی زد، چون هنوز به حرف نیامده بود، ولی پشت تلفن صدای حاکی از اعتراضش را شنیدم. حتی یکی از نزدیکانم خوابش را دیده که گفته بود چرا حقم را نمی گیری؟ به هر حال اینها تلنگری بود و واقعاً تصمیم گرفتم توبه کنم، اما همه چیز به اینجا ختم نشد. به واسطه بزرگواری با شخصیت بانو فاطمه زهرا(س) بیشتر آشنا شدم. حتی آن شخص به من گفت شما خانم ها به خاطر گوهر وجودی زن که خانم فاطمه زهرا(س) هست دعایتان زودتر مستجاب می شود. حرف های ایشان خیلی رویم اثر گذاشت.


در این میان یک شب میگرنم عود کرد و هر کاری که برای کاهش سردردم همیشه انجام می دادم، نه تنها کمکی نمی کرد، بلکه بدتر می شد. واقعاً مستأصل و درمانده شده بودم. در اتاق تاریک دراز کشیده و سرم را با شالی بسته بودم، بلکه قدری درد تسکین پیدا کند و بتوانم بخوابم. در این گیر و دار انگار بهم الهام شد، بگو یا فاطمه زهرا! من هم شروع به زمزمه این اسم مبارک کردم و آرام آرام دردم کم شد. تا قطع می کردم دردم به شدت بازمی گشت و امانم را می برید. این قدر گفتم که خوابم برد. فردا صبحش سردردم خوب شده بود و عجیب تر آنکه بعد از آن تا الان که برایتان می نویسم حتی یک بار هم میگرنم برنگشت! چند باری امتحان کردم در معرض عواملی قرار گرفتم که باعث عود میگرنم می شدند، ولی اصلاً تأثیری نداشت و میگرنم برای همیشه به لطف توسل به این بانوی بزرگوار و عزیز خوب شد. حتی به قدری ذوق زده بودم که کانالی با اسم یا فاطمه زهرا ایجاد کردم که از فضایل آن بزرگوار بگویم که به دلیل حجم کارم نتوانستم آن را ادامه بدهم.
لطف دیگر این بزرگوار وقتی بود که به علت نشستن زیاد به خاطر کارم گرفتار سیاتیک شدم. به ماساژ و استخر رفتم و یک بار که در استخر روی آب شناور بودم، ناگهان حس کردم پای چپم لمس شده است. به شدت ترسیدم! منی که عاشق ورزش بودم و به دلیل مشغله ورزش را کنار گذاشته بودم حالا باید به این فکر بیفتم که بخشی از بدنم فلج شود! برایم واقعاً دردناک بود. به خانه که برگشتم خیلی در فکر بودم و یک دفعه به ذهنم رسید و یاد تک تک نظرات سایت کاروان صادقیه در باره توسل به حضرت زهرا(س) افتادم و به خودم گفتم بیا و دو باره امتحان کن. نماز استغاثه به حضرت زهرا را بخوان. راستش انگار از دلم گذشت اگر سیاتیکم خوب شود هر روز این نماز را بخوانم. شروع به خواندنش کردم. علی رغم اینکه سجده های طولانی دارد و بعدش دقیقاً دو تا پایم خشک و دردناک می شدند باز هم ادامه دادم تا اینکه یک بار در سجده کاملاً حس کردم انگار یکی مهره های کمرم را جا به جا کرد و کاملاً صدای تق را شنیدم. بعد از آن دردم کم شد. البته مراعات های لازم برای سیاتیک را می کردم، ولی مدتی مرتب هر روز نماز استغاثه به این بانوی عزیز را می خواندم، حتی ۱۰۰ صلوات هدیه به ایشان می کردم، سوره یس هدیه به ایشان می خواندم و بعد از هر نماز واجب زیارت ایشان را می خواندم. دو رکعت نماز هم هدیه به ایشان می خواندم. تا موقعی که اینها را هر روز انجام می دادم کاملاً فراموش کرده بودم سیاتیک دارم و دردهایم ساکت شدند، اما امان از وسوسه شیطان! بعد از مدتی با خودم می گفتم نماز استغاثه خیلی وقتم را می گیرد و یا این صلوات ها و نمازها و سوره یس خواندن ها! نتیجه اش این شد که سست شدم و کم کم حذفشان کردم و به تبعش متوجه شدم دو باره دردهای سیاتیکم بازگشتند. راستش از حالا که این مطلب را برایتان می نویسم تصمیم گرفتم دو باره آنها را از سر بگیرم و ثواب هر کار خیرم را به این بانوی بزرگوار هدیه کنم.
هر جا که به مشکلی بربخورم این بانوی عزیز و سرور زنان دو عالم واقعاً مثل یک مادر دلسوز کمکم می کند. در جایی خوانده بودم حضرت فاطمه زهرا(س) مادر شیعیان است. هیچ مادری فرزندش را رها نمی کند و وقتی فرزند کمک بخواهد او دلسوزانه و با همه وجودش یاریش می کند. هر جا که این را باور کردم بانو دستم را گرفت و جایی که دچار غفلت شدم واقعاً گرفتار شدم.

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic